Вишкіл “Школа Вояцького духу”

В рамках співпраці Управління молодіжної політики і національно-патріотичного виховання Київської облдержадміністрації із громадською спілкою «Всеукраїнське об’єднання військово-патріотичних організацій» з 22 по 24 листопада відбувся Київський обласний військово-патріотичний вишкіл для молоді “Школа Вояцького духу”, що проходить в рамках підготовки молоді по програмі всеукраїнської військово-патріотичної гри «Вояцький дух».

В рамках співпраці Управління молодіжної політики і національно-патріотичного виховання Київської облдержадміністрації із громадською спілкою «Всеукраїнське об’єднання військово-патріотичних організацій» з 22 по 24 листопада відбувся Київський обласний військово-патріотичний вишкіл для молоді “Школа Вояцького духу”, що проходить в рамках підготовки молоді по програмі всеукраїнської військово-патріотичної гри «Вояцький дух».
П’ятдесят вихованців військово-патріотичних організацій Київської області та інструктори з Кременчука і Черкас прийняли участь в цьому вишколі. Мета заходу – формувати у молоді розуміння необхідності стати на захист України, навчити основним навичкам з індивідуальної підготовки володіння стрілецькою зброєю і тактиці малих груп, а також налагодження співпраці між регіонами.
Для формування оборонної свідомості Управління МП і НПВ КОДА організувало для учасників відвідування музею “Становлення української нації”, де молодь побачила багато нового і усвідомила непросту і величну історію утвердження української державності.
Після цього учасники переїхали до дитячого оздоровчого табору “Дніпро (смт.Козин), де для них були проведені теоретичні заняття з основ тактики і підготовки солдата. На прохання молоді ввечері був продемонстрований художній фільм “Посттравматична рапсодія”, який дав можливість подивитися на звичні речі з іншого боку.
На другий день зранку Ю. Пустовій провів для молоді ранкову руханку з елементами військового рукопашу. А після сніданку відбулося урочисте відкриття денного вишколу під державний гімн з підняттям прапору України. Цілий день, лише з перервою на обід, чотири інструктори з громадської організації «Українська тактика» проводили для молоді заняття з індивідуального володіння АК і з основ тактики малих груп. Незважаючи на мороз, юнаки і дівчата жваво практикувалися в оволодінні новими військовими знаннями і витримували холод та навантаження. Заняття були дуже цікавими і корисними не тільки для молоді, а і для їх керівників.
О 16.00 всі учасники вишколу прийняли участь у вшануванні пам’яті загиблих українців під час Голодомору 1932-1933 роках, запаливши свічки і вшанувавши хвилиною мовчання. Увечері Вікторія Лубінцова, Валерій Шевченко і Юрій Пустовій розповіли молоді про історію Голодоморів, що штучно створювала радянська влада проти українців. Були показані документальні відеофільми на цю та іншу історичну тематику. Також учасники побачили новий відеосюжет про гру «Вояцький дух», яка і є в основі проекту «Школа Вояцького духу».
На третій останні день молодь отримала змогу випробувати свої набуті навички в тактичній грі з використанням лазертагу «Сполох». Протягом чотирьох годин чотири підрозділи виконували різні навчально-бойові завдання, починаючи від оборони і атаки, закінчуючи засідками і зачисткою територій. Інтенсив боїв був шалений, але ні холод, ні втома не змусили будь-кого відмовитися виконувати поставлені завдання, і це продемонструвало велику мотивацію молоді і її загартованість.
На закритті вишколу всіх учасників привітала представник УМПНПВ КОДА – Ольга Потехіна і представник Київського обласного молодіжного центру – Наталія Топчій. Були сказані слова вдячності молоді за їх громадянську позицію щодо захисту України, а керівникам – поядка за мотивацію своїх вихованців. Всім учасникам були вручені сертифікати проходження навчання по програмі «Тактика» і тематичні календарі про захід.
Керівництво ГС ВОВПО висловлює вдячність Управлінню молодіжної політики і національно-патріотичного виховання КОДА, Київському обласному молодіжному центру і ГО «Українська тактика» за сприяння в проведенні першого вишколу «Школа вояцького духу».

Попередні події

Всеукраїнський форум “Досвід мужніх України” 2021 року

Україна вже восьмий рік знаходиться в неоголошеній російсько-українській війні, має окуповані території і тисячі загиблих громадян, зокрема свох захисників. І восьмий рік питання національної безпеки і оборони є головним питанням держави.

Читати далі…

Читати далі