Змагання для юних десантників

Вже багато років на Україні існують і успішно діють військово-патріотичні клуби з десантною підготовкою дітей та молоді. Ці клуби займаються підготовкою і вихованням своїх вихованців в дусі української десантури. І таке виховання справді виховало багато сучасних десантників, які стоять на захисті України.

Вже багато років на Україні існують і успішно діють військово-патріотичні клуби з десантною підготовкою дітей та молоді. Ці клуби займаються підготовкою і вихованням своїх вихованців в дусі української десантури. І таке виховання справді виховало багато сучасних десантників, які стоять на захисті України.
Для більш широкої популяризації військово-патріотичного виховання, підготовки юних десантників в напрямку національно-патріотичного виховання України з 23 по 25 грудня 2016 року в Полтавській області відбулися перші Всеукраїнські змагання з військово-спортивної підготовки присвячені дню народження В. П. Маргелова «Юні соколи Маргелова» для вихованців від 10 років. Це надзвичайно новий успішний проект десантного клуба «Гвардія» (м. Кременчук) в співпраці з ідентичним клубом із м. Хорола, що входять до «Всеукраїнського об’єднання військово-патріотичних організацій» (ВОВПО).
На меті цього змагання було створення майданчика для перевірки рівня підготовленості юних десантників з усієї України і створення умов для налагоджування співпраці десантних клубів і їх вихованців між собою.
Змагання були відкриті в традиціях українського війська. У них приймали участь команди КЮД « Гвардія» з міста Хорол, ВПСК «Каскад» з міста Фастів, ВПК «Патріот» з міста Золотоноша, ВПК «Ніхто, крім нас» з міста Тараща, ДСК «Маргеловець » з міста Харків, КЮДМ « Гвардія» з міста Кременчук та команда Кременчуцького медичного коледжу ім. В. І. Литвиненко «Магнолія». Привітали учасників представники керівництва міста, учасники бойових дій, координатор ВОВПО і спонсори заходу.
В програмі змагання було декілька етапів. Так, юні десантники показували свої навички зі стройової підготовки, зі стрільби з пневматичної гвинтівки на влучність, з виконання складного комплексу силових вправ на час, з подолання імпровізованої смуги перешкод, зі швидкісного заряджання магазину автомату, з розбірки і збірки автомата Калашникова (лежачи, стоячи і на осліп), з орієнтування на місцевості, метання ножа, надання медичної допомоги пораненому і його евакуація з використанням вибухової імітації і екстремальних умов. На жаль, за відсутності необхідної матеріальної бази організатори не змогли знайти парашути для етапу складання парашута і організувати швидкісну стрільбу. Та це лише початковий проект і на наступний рік програма змагання буде розширена.
На цих змаганнях діти показували свої знання та вміння, що знадобляться їм не лише під час несення служби в армії, але й в повсякденному житті. Крім того, діти з різних клубів мали можливість ближче познайомитись один з одним та обмінятися досвідом, набутим раніше. Також треба відзначити , що більшість учасників змагань є представниками «Всеукраїнського об’єднання військово-патріотичних організацій», яке створене як ефективний майданчик популяризації та розвитку військово-патріотичних організацій.
За результатами всіх етапів перше місце посіла команда із міста Кременчука (КЮДМ «Гвардія»), друге виборола команда із міста Хорола (КЮД «Гвардія») і третє місце здобула команда із міста Фастова (ВПСК «Каскад»). Також команда із міста Таращі (ВПК «Ніхто, крім нас») виборола перше місце в категорії «14+».
Змагання виявилися дуже цікавими і насиченими, а організатори дуже професійними і турботливими. І ці змагання тепер внесені як щорічний захід для військово-патріотичних організацій з десантною підготовкою в план-календар всеукраїнських заходів ВОВПО на 2017 рік.

Попередні події

Всеукраїнський форум “Досвід мужніх України” 2021 року

Україна вже восьмий рік знаходиться в неоголошеній російсько-українській війні, має окуповані території і тисячі загиблих громадян, зокрема свох захисників. І восьмий рік питання національної безпеки і оборони є головним питанням держави.

Читати далі…

Читати далі