Змагання “Майбутній воїн” до Дня ЗСУ

6 грудня для вихованців ГО «Молодіжний військово-патріотичний спортивний клуб “Каскад”» (ГС ВОВПО) відбувся військово-спортивний турнір “Майбутній воїн”, присвячений Дню Збройних Сил України.

6 грудня для вихованців ГО «Молодіжний військово-патріотичний спортивний клуб “Каскад”» (ГС ВОВПО) відбувся військово-спортивний турнір “Майбутній воїн”, присвячений Дню Збройних Сил України.
Незважаючи на пандемію, яка обмежує можливість повноцінно проводити будь-які заходи, тренерський склад клубу спільно з відділом фізичної культури та спорту Фастівського міськвиконкому змогли провести традиційне щорічне змагання для дітей в вікових категоріях: 6-8 років і 9-10 років та юнацтво 11-13 років. Були дотримані всі карантинні заходи, запобіжні міри та дотримання короткого терміну проведення змагання.
Учасники турніру змагалися тільки в індивідуальних етапах:
• фізична підготовка – показ швидкісного виконання за короткий термін вправ на відтискання та «прокачування пресу», а для юнацтва ще і підтягування на перекладині;
• стрільба – навики швидкісної стрільби за короткий термін часу з пістолетів «лазертаг»;
• подолання імпровізованої смуги перешкод – виконання різних акробатичних вправ та подолання елементів перешкод;
• метання «гранат» – метання на точність тенісних м’ячів по мішені;
• рукопаш – молодші вихованці демонстрували навики швидкісного нанесення ударів по груші, а юнацтво показувало навики захисту від озброєного автоматом супротивника;
• «евакуація пораненого» – перетягування на швидкість «пораненого» товариша на певну дистанцію.
Переможці і призери отримали медалі і кубки від фастівського відділу фізичної культури та спорту, а учасники отримали презенти від МВПСК «Каскад».

Попередні події

Всеукраїнський форум “Досвід мужніх України” 2021 року

Україна вже восьмий рік знаходиться в неоголошеній російсько-українській війні, має окуповані території і тисячі загиблих громадян, зокрема свох захисників. І восьмий рік питання національної безпеки і оборони є головним питанням держави.

Читати далі…

Читати далі