Services Category: Послуги

Науково-методична робота

робота з формування єдиних підходів до впровадження військово-патріотичного виховання серед всіх верств населення, викладання початкової військової підготовки для молоді та популяризація служби в силах безпеки та оборони України.

Навчання для інструкторів

методичні розробки, навчальні програми та курси з неформальної освіти щодо  підготовки (підвищення кваліфікації)  виховників (фахівців) з формування оборонної свідомості та інструкторів з початкової військової підготовки.

Мілітарні ігри

ефективні практики роботи з дітьми та молоддю в напрямку формування оборонної свідомості і готовності стати на захист України через різноманітні ігрові технології навчання та змагальний метод підсумкового оцінювання набутих компетенцій з початкової військової підготовки та фізичного загартування.

Підготовка молоді

навчальні матеріали, курси, вишколи та інші заходи для молоді, яка готується брати активну участь в побудові, розвитку та дієздатності системи безпеки та оборони України.

Патріотичне просвітництво

інформаційні матеріали щодо формування української національної і громадянської стійкості, історичні матеріали та українська героїка, вшанування захисників та захисниць України.

Таборування

інформаційні матеріали про оборонні табори, вишколи та мандрівні проєкти для дітей і молоді України від учасників спілки.