Про нас

section-fe174ec

Передумови
створення ВОВПО

section-63beb9c
//vovpo.com.ua/wp-content/uploads/2023/09/6.jpg

Вже багато років в Україні існує проблема занепаду національного військово-патріотичного виховання молодого покоління. Причиною стала антиукраїнська діяльність влади, що призвело до демілітаризації, розвалу системи військово-патріотичного виховання допризивної молоді.

Протягом  багатьох років військово-патріотичний рух в Україні занепадав. І основними причинами були:

  • Зниження значимості ЗСУ на державному рівні і в суспільстві.
  • Демілітаризація.
  • Ігнорування владою проблем розвитку ВПВ.
  • Розвал радянської системи ВПВ, що була основана  на героїці СРСР. Відсутність нової державної системи ВПВ на історичній героїці України.
  • Загальнодержавна політика приниження національної свідомості населення.

З метою забезпечення усвідомлення особистої відповідальності громадянами України щодо військового обов'язку, посилення спроможності протистояти зовнішнім і внутрішнім загрозам, зміцнення якостей патріота України як світоглядного чинника, спрямованого на розвиток успішної країни, підготовка юнаків до виконання конституційного обов’язку, морального та фізичного загартування майбутніх захисників країни, багато років працюють клуби (організації) військово-патріотичного виховання молоді.

section-baab555
section-eae9d0e

Клуби як громадські організації працюють завдяки ентузіазму керівників клубів, здебільшого кадрових офіцерів та військовослужбовців запасу, котрі мають досвід участі у військових діях. Інструктори клубів інтегрують і застосовують свій бойовий досвід, свої практичні знання і навички на заняттях з дітьми й молоддю на якісному професійному рівні.

З метою консолідації зусиль у галузі патріотичного виховання дітей та молоді діючі організації військово-патріотичного виховання з регіонів України об’єднуються воєдино з метою реалізації спільних завдань по підготовці молоді до захисту України від військової агресії з боку інших держав і якісної реалізації державної стратегії, концепції і програми національно-патріотичного виховання в України та розгалуженню мережі військово-патріотичного руху.

section-31a87dc

підписаний 24.12.2015

section-4a73b4f

МЕМОРАНДУМ про співпрацю між громадськими об’єднаннями та ініціативами, які розвивають військово-патріотичне виховання

//vovpo.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/pidp.png

Ми, представники військово-патріотичної громадськості, звертаємось до всіх військово-патріотичних організацій та організацій і громадських ініціатив, які безпосередньо займаються військово-патріотичною підготовкою, або популяризують і розвивають військово-патріотичне виховання, як один із основних напрямків національно-патріотичного виховання, серед дітей і молоді, та інших верств населення України, з пропозицією приєднатися до започаткованого нами Всеукраїнського об’єднання військово-патріотичних організацій (далі – ВОВПО або «об’єднання»).

Керуючись чинним законодавством України, а також основними принципами ефективної взаємодії громадських організацій, громадськості та патріотично налаштованих громадян, усвідомлюючи необхідність спільних дій, спрямованих на створення атмосфери довіри та партнерських відносин погодилися співпрацювати для впровадження заходів, які сприяють реалізації державної стратегії національно-патріотичного виховання дітей та молоді, а саме - формування у молодого покоління високої патріотичної свідомості, почуття вірності, любові до України, турботи про благо свого народу, готовності до виконання громадянського і конституційного обов’язку із захисту національних інтересів, цілісності, незалежності України, сприяння становленню її як правової, демократичної, соціальної держави."

Меморандум підписало 16 військово-патріотичних клубів та організацій з 7 регіонів України.

//vovpo.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/together.png
section-f8082ef
інтелектуальний
розвиток
історико-культурний розвиток
військова підготовка та фізичний розвиток
section-cd7124d

        13                                23                               43

        областей України охопили                                                  військово-патріотичних організацій об’єднали                                  всеукраїнських проектів реалізували

section-820b637

Наше керівництво

Юрій Пустовій

Керівник спілки

Михайло Ковальчук

голова Координаційної ради спілки

Наталія Топчій

голова секретаріату спілки

section-90fcacc

Наша фотогалерея

Формування братерства
Тренування стійкості
Гартування сили
Плекання самобутності
Прояв самостійності
Прагнення до перемоги
Командний дух
{"visible_panels":"7","width":"1920","height":"570","orientation":"horizontal","panel_distance":"5","max_openedaccordion_size":"80%","open_panel_on":"hover","shadow":"false","autoplay":"false","mouse_wheel":"false"}