Суддівський семінар “Військовий терен – Вояцький дух”

З 4 по 11 вересня 2021 року для всіх бажаючих був проведений вже другий в цьому році відкритий навчальний суддівський семінар ГС «Всеукраїнське об’єднання військово-патріотичних організацій».

З 4 по 11 вересня 2021 року для всіх бажаючих був проведений вже другий в цьому році відкритий навчальний суддівський семінар ГС «Всеукраїнське об’єднання військово-патріотичних організацій». Суддівський семінар «Військовий терен – Вояцький дух» направлений на підготовку суддів з числа представників громадських об’єднань, освітніх закладів та спеціалізованих центрів до суддівської роботи на Всеукраїнській військово-патріотичній грі «Вояцький дух», яку щорічно проводить ГС ВОВПО для вихованців спеціалізованих військово-патріотичних клубів, організацій, гуртків, роїв та інших осередків в 169-му Навчальному центрі Сухопутних військ ЗСУ з метою формування оборонної свідомості та популяризації військової служби серед юнацтва.
Перший такий семінар в форматі циклу вебінарів був реалізований спілкою в співпраці з Міністерством у справах ветеранів при підготовці суддів до Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») взимку цього року – «Військовий терен – Джура-Оборонець». Учасниками цього навчання виступили впершу чергу ветерани російсько-української війни, а також активісти гри «Джура».
Основними учасниками цього семінару стали представники команд, які приймуть участь в Всеукраїнській військово-патріотичній грі «Вояцький дух» з 16 по 19 вересня 2021 року. За умовами підготовки суддів потрібно обов’язкова присутність на навчанні (вебінарах). Команда не буде допущена до участі в грі, якщо вона не буде мати одного суддю, який пройде цей суддівський семінар. Учаснику семінару, який пройде теоретичне навчання (на вебінарах), а потім пройде практичне підтвердження своїх знань безпосередньо на суддівстві гри «Вояцький дух» буде сертифікований, згідно вимог сертифікації суддів змагань військово-патріотичного спрямування.
Також радо віталися до участі в суддівському семінарі “Військовий терен – Вояцький дух” ветеранів війни (зокрема учасників бойових дій АТО, ООС) та ветеранів військової служби, які мають високий рівень військової підготовки.
ГС “Всеукраїнське об’єднання військово-патріотичних організацій” проводить детальний відбір суддів на військово-патріотичні ігри та змагання. Адже саме кваліфіковані фахівці своїм професіоналізмом з військово-патріотичного виховання та військової справи можуть мотивувати молодь бути готовими стати на захист України.
Протягом трьох вебінарів будуть пройдені навання по суддівству наступних етапів гри:
1. Творчий конкурс «Візитівка» (представлення команди)
2. Фізична підготовка (підтягування і жим на брусах)
3. Стройова підготовка
4. Військовий рукопаш (захист від озброєного ворога)
5. Стрільба з ПМ
6. Стрільба з АК.
7. Метання гранати в групу супротивника
8. Обкатка танком з метанням ПТГ
9. Розбирання-збирання АК на час в положенні сидячі на колінах
10. Виживання (організація ночівлі підрозділу в лісі)
11. Орієнтування на місцевості по карті
12. Підрив об’єкта
13. Контрзасадна підготовка
14. Снайпінг
15. Домедична допомога в умовах бою
16. Психологічна смуга перешкод
17. Саперна підготовка (виявлення мін на дорозі)
18. Захоплення ворожого об’єкту (штаба)
19. «Коректувальник» – цілевказання та радіодисципліна
20. Знищення об’єкта з РПГ
21. Тактичні дії підрозділу в бою
22. Тактична гра “Сполох” (з використання лазертага)

Попередні події

Всеукраїнський форум “Досвід мужніх України” 2021 року

Україна вже восьмий рік знаходиться в неоголошеній російсько-українській війні, має окуповані території і тисячі загиблих громадян, зокрема свох захисників. І восьмий рік питання національної безпеки і оборони є головним питанням держави.

Читати далі…

Читати далі